Približuje se pokalna tekma naših članov NK Brežice 1919 Terme Čatež, ko bomo na Stadionu Brežice gostili NK Olimpijo.

Tekma bo potekala v sredo, 21. 10. 2020 ob 19.00.

Glede na trenutne razmere zaostrovanja ukrepov res upamo, da bomo tekmo lahko izvedli z občinstvom.

Ker pa smo prepričani, da bo tekma razprodana še pred začetkom, že sedaj odpiramo rezervacije vstopnic, brez katere ogled ne bo mogoč.

Cena karte je 10 €, lastniki letnih kart imajo prednost (vaša vstopnica vključena v ceno letne karte), za oboje pa je obvezna rezervacija vstopnice na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Lastniki letnih kart morate vstopnico dvigniti vsaj 10 minut pred začetkom tekme.

Prenos tekme bo na Sport Klub.