Zaradi danes izdanih smernic s strani Nogometne Zveze Slovenije, do nadaljnjega ne bomo imeli gledalcev na članskih tekmah.

Predstavljamo vam našo trenersko piramido za jesen 2020. Spodaj pa še navajamo katere ekipe smo prijavili v ligaško tekmovanje.

V ponedeljek so svoje pridobljene nogometne sposobnosti dali na ogled naši najmlajši ljubitelji nogometa.

S takojšnjim nakupom letne karte ali članstva NK Brežice 1919, nam omogočite lažje premagovanje trenutnih izzivov.

Peter Gramc o prerazporeditvi položajev na klubu, o viziji razvoja kluba, o članski ekipi, o sodelovanju z NK Posavje Krško in še kaj...

V četrtek, 4. 6. 2020, se je glede na plan odvil občni zbor NK Brežice 1919.

Brežice, 20. 02. 2020, v soboto se je končal prestopni rok, ki ga lahko ocenimo kot uspešnega za NK Brežice 1919 Terme Čatež.

V Brežicah se je v soboto 07. 09. 2019 pisala športna zgodovina, saj smo v NK Brežice obeležili 100 let igranja nogometa.

Trenutni rezultati niso povsem v skladu z cilji in željami, ki jih imamo v NK Brežice 1919. Zavedamo se slabega uvoda v začetek sezone, ampak to so trenutki, ko je treba zadeve umiriti.