V soboto (24. 4. 2021) so naši člani NK Brežice 1919 Terme Čatež prvo tekmo v ligi za prvaka oz. tekmo 16. kroga 2. SNL, odigrali na domačem terenu.

V torek je naša članska ekipa NK Brežice 1919 Terme Čatež tekmo proti NK Krško pričakala oslabljena.

Od sedaj naprej nas bo na nogometnem igrišču vedno spremljala posebna pesem, ki bo naše nogometaše dodatno motivirala, da pokažejo vse kar znajo in dosežejo željene cilje.

V soboto (20. 3. 2021) po tekmi z ND Bilje, se je z mesta članskega trenerja poslovil naš Rok Zorko.

Predsednik kluba pravi: "Na spomladanski del članske sezone smo dobro pripravljeni." V soboto bodo namreč člani v Brežicah že gostili NK Vitanest Bilje.

Tudi naši trenerji so se včeraj (10. 2. 2021) odzvali na akcijo vseh slovenskih nogometnih trenerjev ter opozorili na nepopravljivo škodo, ki se dela otrokom z onemogočanjem vadb.

Tin Martič je star 24 let in prihaja iz Samobora. V NK Brežice je kot del naše članske ekipe prispeval k uspešnemu rezultatu v jesenskih tekmah sezone, da se ekipa danes nahaja na 4. mestu lestvice 2. SNL.