Konec jesenskega dela 2. SNL in odhod športnega direktorja

V soboto (24. 4. 2021) so naši člani NK Brežice 1919 Terme Čatež prvo tekmo v ligi za prvaka oz. tekmo 16. kroga 2. SNL, odigrali na domačem terenu.

V torek je naša članska ekipa NK Brežice 1919 Terme Čatež tekmo proti NK Krško pričakala oslabljena.

Od sedaj naprej nas bo na nogometnem igrišču vedno spremljala posebna pesem, ki bo naše nogometaše dodatno motivirala, da pokažejo vse kar znajo in dosežejo željene cilje.

V soboto (20. 3. 2021) po tekmi z ND Bilje, se je z mesta članskega trenerja poslovil naš Rok Zorko.

Predsednik kluba pravi: "Na spomladanski del članske sezone smo dobro pripravljeni." V soboto bodo namreč člani v Brežicah že gostili NK Vitanest Bilje.